fbpx

21 maja 2022

Sztukówka zaprasza na Łąki Umajone!

Sztukówka zaprasza na Łąki Umajone! Zapraszamy na cztery weekendy w winnicy pełne natury, muzyki, wina, smaku, warsztatów i lokalnych rękodzielników.

Startujemy 21-22 maja. Czekać na Was będą nasi wystawcy z najlepszymi produktami i warsztatami, wieczorny koncert zespołu Kieszenbaum a także II Zlot Pojazdów Zabytkowych Youngtimer Jasło. Wstęp wolny.

Lista wystawców:

– wina na butelki i kieliszki od winnic: Sztukówka, Alabaster, Melancholia


– oliwa Taygetos Virgin z Jasła
– drewniane rękodzieło i warsztaty łyżkarstwa od RoncziArt
– piwo z Browaru Lasowiak – sery od Ser Jest Ser
– domowe jedzenie od Dolinowego Gościńca
– rękodzieło Kalisz Made
– konopne produkty od Zielonej Pracowni
– ceramika Olideco
– książki od Agaty Zahuty
– Dzika degustacja w ramach Winnych warsztatów podkarpackich smaków

Miejsca nie zabraknie dla nigoko a fanów bliskich spotkań z naturą zachęcamy do noclegu w kamperze lub namiocie na terenie winnicy.

TU LINK do wydarzenia na FB ZAPRASZAMY NA SZTUKÓWKĘ!

Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie. RADIO KULINARNE jest patronem medialnym cyklu wydarzeń ” Sztukówka zaprasza”

Cykl imprez plenerowych „Sztukówka zaprasza”

W sezonie wiosenno-letnim odbędą się cztery edycje, podczas których nie zabraknie  przede wszystkim muzyki i wina, ale także regionalnej kuchni i stoisk lokalnych rzemieślników. Będą się odbywały także warsztaty i imprezy towarzyszące.

Miłośnicy natury będą mogli spędzić czas w winnicy a także, jeśli tylko będą mieli chęć, bezpłatnie przenocować w kamperze lub namiocie na terenie Sztukówki.

Pierwsza edycja pod nazwą „Łąki Umajone” już 21-22 maja. Daty i nazwy kolejnych imprez znajdziecie Państwo na plakacie promującym cykl „Sztukówka zaprasza”. Wstęp wolny.

Polecamy. Bo warto!

Patronat Radia Kulinarnego