fbpx

Kontakt

Radio Kulinarne to profesjonalne źródło informacji i rekomendacji kulinarnych, winiarskich i enoturystycznych, tworzone przez zespół z dużym doświadczeniem dziennikarskim i promotorskim. Rozmawiamy, testujemy, podróżujemy i opisujemy nasze osobiste doświadczenia. Wspieramy projekty, inicjatywy i działania, które niosą ze sobą wartości zgodne z filozofią slow food i slow life. Naszą misją jest promocja produktów, miejsc i ludzi godnych poznania. Radio Kulinarne to nie tylko podcasty. Tutaj znajdziecie również artykuły i przewodniki po sprawdzonych miejscach i rekomendowane przez nas wydarzenia i przedsięwzięcia.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz pomysł na wspólny projekt skontaktuj się z nami. Mamy duże doświadczenie marketingowe i na pewno razem coś dobrego wykreujemy. 

Napisz do nas kontakt@radiokulinarne.pl 

Możesz nas również znaleźć też mediach społecznościowych 

  • Facebook – informujemy na bieżąco o nowych odcinkach, piszemy o wydarzeniach, dyskutujemy o nowych tematach. 
  • Instagram – tutaj pokażemy Wam nasz podcast w formie obrazkowej

Zapraszamy się do podzielenia swoimi opiniami na temat naszego podcastu – zostawcie swoją recenzję w Apple Podcasts lub w innych aplikacjach, w których będziecie nas słuchać. 

Możesz się również z nami skontaktować w sprawie prowadzenia i przygotowania eventów kulinarnych i winiarskich, wyjazdów kulinarnych, prowadzenia degustacji komentowanych oraz doradztwa w zakresie marketingu winiarskiego – zobacz ofertę na www.promotorkulinarny.pl 

Polecamy. Bo warto!

Patronat Radia Kulinarnego