fbpx

07 maja 2022

WOW Wine & Craft Fest maj 2022

Wiosna już zagląda do naszych okien, ani się obejrzymy, a wyjdziemy z domów nad Wisłę, na grilla, na swoje ulubione imprezy.
Chcemy, aby WOW Wine & Craft Fest był jedną z nich!

Zapiszcie w kalendarzach datę 14-15 maja i koniecznie wpadnijcie do nas na wino. Swoją premierę będzie mieć również nasza nowa marka festiwalowa WOW Craft Fest, która odbywać się będzie razem z festiwalem wina.

Dwa dni degustacji, chilloutu z winem i destylatami, wspaniałego jedzenia, muzyki sączącej się z głośników, dla chętnych warsztatowa edukacja, a dla łowców okazji – rzadkie marki rzemieślniczych alkoholi i wino na kieliszki i butelki w festiwalowych cenach.

O oprawę muzyczną zadba DJ Boski Stykowski, który jest również sommelierem. Zrobimy razem przegląd najfajnieszych festiwalowych butelek i podpowiemy Wam czego na pewno musicie spróbować.

Miłym dodatkiem do konsumpcji pod chmurką będzie możliwość skorzystania z profesjonalnych kieliszków Spiegalau, które będziecie mogli wypożyczyć na miejscu imprezy (kaucja 20 zł + 2 zł opłaty serwisowej, płatne wyłącznie gotówką, kaucja zwrotna w momencie oddawania kieliszka).Wypatrujcie jednak biletów na warsztaty, które szykujemy dla Was wraz z naszymi wystawcami, zapisy już wkrótce!

Wstęp na ogólną część imprezy jest wolny.

INFORMACJE: WOW Wine & Craft Fest maj 2022 zobacz na Facebooku

Polecamy. Bo warto!

Patronat Radia Kulinarnego