fbpx

08 marca 2021

Kulinarny Kraków – polecenia na trudny czas

Warsztaty kulinarne, rozmowy z podróżnikami kulinarnymi i miejsca w internecie, w których można znaleźć najlepsze polecenia krakowskich restauracji czy kawiarni. Zachęcamy do wirtualnych podróży w świat smaków i do nauki gotowania na różne sposoby, w oczekiwaniu na powrót do normalności, gdy będziemy się mogli swobodnie spotkać na niejednym wydarzeniu kulinarnym, w restauracji czy na targach dobrej żywności.

Posłuchajcie opowieści i poleceń Krakowskiego Makaroniarza czyli Bartka Kieżuna, Alicji Rokickiej (Wegan Nerd), Kasi Pilitowskiej (Ranny Ptaszek, Festiwal Najedzeni Fest) oraz Kati Płacheckiej i Karoliny Milczanowskiej (Jedlingi w Krakowie).

Odwiedzajcie portal dla mieszkańców krakowpomaga.pl Na portalu porady praktyczne na czas covid -19, przydatne adresy, możliwość uzyskania pomocy a także szereg pomysłów i porad co robić w czasie wolnym.

W podcaście:

  • Opowieści i polecenia Krakowskiego Makaroniarza czyli Bartka Kieżuna, Alicji Rokickiej (Wegan Nerd), Kasi Pilitowskiej (Ranny Ptaszek, Festiwal Najedzeni Fest) oraz Kati Płacheckiej i Karoliny Milczanowskiej (Jedlingi w Krakowie)
  • Polecenia warsztatów kulinarnych w krakowskich studiach kulinarnych
  • Adresy i polecenia kulinarnych profili na FB i Instagramie oraz kulinarnych podcastów
  • Zaproszenia do wirtualnych podróży z Radiem Kulinarnym

Warto zajrzeć:

Krakow Pomaga www.krakowpomaga.pl

“Bieżąca aktualizacja informacji o COVID-19, filmy i czaty z lekarzami oraz innymi specjalistami, artykuły tematyczne, poradniki, wywiady, pomysły na spędzenie wolnego czasu z rodziną, konkursy i wiele więcej. To wszystko czeka na odwiedzających platformę Kraków Pomaga. Portal powstał z inicjatywy Urzędu Miasta Krakowa, by zapewnić mieszkańcom kompleksowe informacje na temat aktualnej sytuacji epidemiologicznej w mieście, rozwiać wątpliwości dotyczące koronawirusa i wskazać miejsca, w których można uzyskać pomoc. Oprócz aktualnych danych na temat epidemii, strona skupi się na dbaniu o kondycję fizyczną oraz psychiczną krakowian, kwestii izolacji i radzenia sobie ze stresem. Nie zabraknie również ciekawych propozycji dla najmłodszych, młodzieży i rodzin

Platforma Kraków Pomaga skierowana jest do mieszkańców Krakowa w każdym wieku. Bieżące aktualizacje informacji o COVID-19 w stolicy Małopolski, spotkania online, wywiady i raporty specjalistów pozwolą rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące epidemii koronawirusa. Ciekawe artykuły, konkursy i poradniki przygotowane zostały zarówno dla najmłodszych krakowian, jak i młodzieży i osób dorosłych. Również seniorzy oraz osoby z niepełnosprawnością znajdą tu coś dla siebie “portal krakowpomaga.pl

Dziękujemy za dobrą współpracę z portalem Kraków Pomaga.

Polecamy. Bo warto!

Wydarzenia. Degustacje. Miejsca. Produkty.